Reģionālās nodaļas

14 mar
2019

Nodibināta “Latvijas attīstībai” Saldus reģionālā nodaļa, partijai pievienojas četri Saldus novada domes deputāti

Trešdien, 13. martā Saldū, tika dibināta partijas "Latvijas attīstībai" Saldus novada reģionālā nodaļa. Par tās biedriem kļuvuši arī četri Saldus novada pašvaldības deputāti. Dibināšanas pasākumā jaundibinātās nodaļas valdes priekšsēdētājs Kārlis Barančans iepazīstināja ar aktuālo situāciju Saldus novadā un nodaļas mērķiem.

“Saldus novadam ir liels potenciāls, kas ir jāizmanto. Liela uzmanība jāpievērš gan uzņēmējdarbības vides attīstībai, gan sociālajiem jautājumiem. Nodaļas dibināšana ir nozīmīgs atskaites punkts mūsu tālākai darbībai. Mūsu komandā ir apvienotas zināšanas, pieredze un enerģija, kas palīdzes realizēt daudz nozīmīgas idejas turpmākai novada attīstībai,” savu vīziju par nodaļas un Saldus novada attīstību klāstīja Kārlis Barančans.

Partijas vadītājs Juris Pūce savā uzrunā nodaļas dibinātājiem norādīja, ka: “Saldus nodaļas biedri jau šobrīd ir iesaistīti Saldus novada pašvaldības darbā, un ar savām zināšanām un pieredzi ir gatavi piedāvāt jaunu redzējumu novada attīstībai. Esmu pārliecināts, ka LA Saldus nodaļa sekmēs novada ilgtspējīgu attīstību, izaugsmi un novada iedzīvotāju labklājību.”

Savukārt “Latvijas attīstībai” ģenerālsekretāre Jeļena Jesajana norādīja, ka partijai arvien aktīvāk pievienojas jauni biedri, kas atbalsta partijas vērtības un mērķus, kā arī ir gatavi aktīvi līdzdarboties, uzņemoties iniciatīvu un atbildību. “Jaunas nodaļas dibināšana ir svarīga partijas ilgtspējīgai attīstībai, tamdēļ esmu priecīga un gandarīta par Saldus nodaļas biedru iniciatīvu,” nodaļas dibināšanu komentēja J.Jesajana.

“Latvijas attīstībai” Saldus nodaļas valdes priekšsēdētājs Kārlis Barančans ir SIA “Brocēnu Siltums” valdes priekšsēdētājs. Tāpat valdē ievēlēti Saldus novada pašvaldības deputāti Indra Ūdra un Juris Levics, kā arī mūziķis un pedagogs Mārtiņš Bergmanis. 

Jāatzīmē, ka par “Latvijas attīstībai” un Saldus nodaļas biedriem kļuvuši arī novada domes deputāti Sergejs Beļkevičs un Elmārs Kalniņš.