Reģionālās nodaļas

28 apr
2019

Latvijas attīstībai Jūrmalas nodaļas aktīvisti piedalās Lielajā Talkā

Nu jau par tradīciju kļuvusī Lielā Talka vairāku gadu garumā ir konsekventi virzījusies uz savu izvēlēto mērķi – padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē. Arī Latvijas attīstībai Jūrmalas nodaļas aktīvisti un atbalstītāji jau agrā rītā pulcējās, lai dotos sakopt savu pilsētu un tās apkārtni.

"Liels gandarījums ir par bērnu un jauniešu lielo vēlmi un aktīvo dalību talkošanā, sacenšoties, kurš pirmais un vairāk netīrumus salasīs. Priecē, ka darba tikums un mīlestība pret dabu un visu dzīvo, kas gadsimtiem ir raksturojis latviešu tautu, nav zudis un turpinās bērnos un jauniešos," komentē nodaļas vadītāja un 13. Saeimas deputāte Inese Ikstena

Pārdomājot, kur pielikt savu roku tīrības ieviešanai, tika izvēlēta Dāvju iela, kur bija atzīmēta portālā www.talkas.lv kā piesārņota vieta. Savācot netīrumus ielas garumā, talkotāji devās uz jūras pusi, kur ik pa laikam grāvjos atrada daudzas stikla un plastmasas pudeles. Pats pēdējais posms bija Skautu iela (posmā, kur cilvēki dodas uz dzelzceļa staciju), kur no grāvja tika izvilktas pudeles un plastmasas izstrādājumi, piepildot 3 maisus.

Talkošanas noslēgumā, kā jau tas talkotājiem pienākas, visi atpūtās, dalījās piedzīvotajā un dūšīgi paēda, lai atgūtu spēkus.