Jaunumi

30 jan
2018

Saeimas atbildīgā komisija skatīs Kopdzīves likuma iniciatīvu

Rīt, 31. janvāri, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija skatīs Kopdzīves likuma iniciatīvu, kurā par kolektīvo iesniegumu ziņos iniciatīvas autors un partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Juris Pūce.

Kā iepriekš ziņots, 22. janvārī Saeimas Prezidijs sēdē pieņēma lēmumu par iniciatīvas “Par Kopdzīves likuma pieņemšanu Latvijā” virzīšanu tālāk sākotnējai izskatīšanai Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija Kopdzīves likuma iniciatīvu skatīs 31. janvāri plkst. 12:00 ielā Torņa ielā 3/5 komisijas sēžu zālē 108. telpā. Par iniciatīvu un izstrādāto likumprojektu ziņos iniciatīvas autors, Rīgas domes deputāts un partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs Juris Pūce. Sēdē aicināti piedalīties arī portāla “Manabalss” pārstāvji.

“Valstij nav jācenšas mācīt to, kā cilvēkiem dzīvot un kā pareizi veidot ģimeni. Ņemot vērā Latvijas sabiedrībā notiekošās tendences, aizvien straujāk aug nepieciešamība pēc tiesiska regulējuma, kas aizsargātu arī nelaulātas ģimenes. Aizvien mazāk cilvēki izvēlas slēgt laulību un laulības apmācības vai kursi šo tendenci nemainīs. Valstij ir jāreaģē uz notiekošo un jāaizsargā visas Latvijas ģimenes. Es ceru, ka Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas deputāti sapratīs šīs problēmas nozīmīgumu, ” tā Juris Pūce.