Jaunumi

26 mai
2014

Einars Repše: Partija “Latvijas attīstībai” turpinās strādāt, lai īstenotu savu programmu un vēlētājiem dotos solījumus

Lai arī neesam iekļuvuši Eiropas Parlamentā, mēs turpināsim strādāt pie savas programmas īstenošanas. Uz to mūsu vēlētāji var droši paļauties.

Paldies visiem, kas ir balsojuši par mūsu partiju “Latvijas attīstībai”. Lai arī neesam iekļuvuši Eiropas Parlamentā, mēs turpināsim strādāt pie savas programmas īstenošanas. Uz to mūsu vēlētāji var droši paļauties.

Acīmredzot, mums, kā jaunam politiskam spēkam ir nepieciešams ilgāks laiks, lai skaidrotu sabiedrībai savas idejas un gūtu tām plašāku atbalstu. To arī darīsim. Mums jau tagad ir izveidojusies profesionāla, kompetenta un enerģiska komanda, ļoti skaidri esam definējuši savu ideoloģiju, programmu un partijas darbības uzdevumus. Par to liels paldies partijas biedriem un atbalstītājiem.

Esam pārliecināti, ka Latvijai ir nepieciešama uz attīstību orientēta partija, kuras ideoloģija sakņojas liberālās vērtībās. Labklājību sasniegsim tikai tad, ja vairāk domāsim, kā nopelnīt, nevis kā iztērēt. Mums ir skaidrs mērķis – uzņēmējdarbības veicināšana Latvijā un ražošanas atjaunošana, kas automātiski nodrošinās arī labi apmaksātas darbavietas. Tāpat turpināsim pārliecināt Latvijas iedzīvotājus par nepieciešamību atbalstīt radikālu veselības aprūpes sistēmas modernizēšanu pēc Nīderlandes parauga. Mums ir arī konkrēts plāns Latvijas izglītības sistēmas uzlabošanā.

Kopā ar saviem partijas biedriem un atbalstītājiem turpināsim darbu, lai turpmākajos mēnešos šīs attīstības idejas aktīvi apspriestu ar sabiedrību.