Jaunumi

10 mai
2019

Viesturs Zeps vēršas Ģenerālprokuratūrā, lūdzot izvērtēt atbildību saistībā ar pārkāpumiem nodibinājumā “Riga.lv"

LA frakcijas vadītājs Viesturs Zeps nosūtījis vēstuli Ģenerālprokuratūrai, lūdzot izvērtēt, vai notikušajā nav saskatāmas Krimināllikuma 177., 179., 217., 317., 319. pantos vai citos Krimināllikuma pantos paredzēto noziedzīgo nodarījumu sastāva pazīmes.

“Es saskatu klaju tiesisko nihilismu – amatpersonu bezatbildību, pašvaldības līdzekļu izšķērdēšanu, fiktīvu nodarbinātību un vēl, un vēl,” sašutumu pauž LA frakcijas vadītājs Viesturs Zeps. “Man  šķiet, ka tā nav nezināšana, tā ir mērķtiecīga, apzināta krāpšana”.

Jau ziņots, ka LA RD frakcija jau šobrīd uzsākusi parakstu vākšanu par RD ārkārtas sēdes sasaukšanu, lai rosinātu nekavējoties likvidēt nodibinājumu “Riga.lv” un pārtrauktu Rīgas pašvaldības 2019. budžeta dotācijas izmaksu.

Vienlaikus, ārkārtas sēdē plānots izskatīt arī  otru lēmuma projektu, kurā Rīgas domes priekšsēdētājam uzdotu izvērtēt nodibinājuma  “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” darbības lietderību un izstrādāt priekšlikumus turpmākās darbības stingrākai uzraudzībai.

Zeps skaidro, ka nepieciešamo parakstu skaits jau ir savākts un Rīgas domes ārkārtas sēdes pieprasījumu RD priekšsēdētāja p.i. Oļegam Burovam plāno iesniegt pirmdien, 13.maijā.