Jaunumi

10 jan
2019

Vēlamies saņemt skaidrojumus par “Rīgas satiksmes” modernizācijas plāniem

Partijas “Latvijas attīstībai” (LA) Rīgas domes (RD) deputātu frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps rosina sasaukt Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi, kurā deputātiem tiktu sniegts ziņojums par sabiedriskā transporta pieturvietu uzlabošanas plāniem, to izmaksām un lietderību.

LA RD deputāts Viesturs Zeps uzdevis Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājam Vadimam Baraņņikam nodrošināt, ka 2019.gada 16.janvāra sēdē RS pagaidu valdes priekšsēdētājs A.Matīss sniedz ziņojumu par RS modernizācijas plāniem, t.sk. par pārtrauktajiem iepirkumiem.

2018. gada 26.aprīlī notika Satiksmes un transporta lietu komitejas izbraukuma sēde, kurā deputāti apmeklēja uzņēmumu “Rīgas satiksme”, kur, cita starpā, tika stāstīts, ka uzņēmumā jau sen uzsākts darbs pie elektronisko tablo testēšanas, lai drīzumā tablo varētu tikt ieviesti Rīgas ielās.

“Diemžēl kāds šo dīvaino projektu ir sagatavojis, kāds viņu ir apstiprinājis, kāds ir veicis visus saskaņojumus ar būvvaldi un kāds ir izstrādājis tehnisko risinājumu – tie kopumā ir milzīgi administratīvi, cilvēku un finanšu resursi, kas tikuši atrauti no aktuālāku problēmu risināšanas”, skaidro Viesturs Zeps.