Jaunumi

19 mai
2014

Sasniegumu muzejs “Latvija arī var!” apceļojis 45 Latvijas pilsētas

Sasniegumu muzeja mērķis – vairot pašapziņu un lepnumu par valsti

Divu mēnešu laikā partijas “Latvijas attīstībai” Sasniegumu muzejs, kurā apkopoti 80 Latvijas sasniegumu pēdējo simts gadu laikā, Eiropas Parlamenta reģionālās kampaņas “Latvija arī var!” ietvaros bijis 45 pilsētās. To apskatījuši apmēram 20 000 cilvēku.

Par lielāko Latvijas sasniegumu atzīst neatkarības atgūšanu

Muzejā ikvienam apmeklētājam bija iespēja arī interaktīvi līdzdarboties, balsojot par Latvijas sasniegumiem. Iedzīvotāji visā Latvijā par lielākajiem sasniegumiem atzinuši neatkarības atgūšanu 1990.gadā, izgudrojumu – zāles pret vēzi „Rigvir”, Latvijas valsts proklamēšanu, Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkus un vitamīnus sirdij – „Mildronāts”. 

Sasniegumu muzeja mērķis – vairot pašapziņu un lepnumu par valsti

Sasniegumu muzejs ir viens no partijas “Latvijas attīstībai” reģionālās tūres „Latvija arī var!” centrālajiem kampaņas elementiem ar mērķi vairot cilvēku pašapziņu un lepnumu par savu valsti. Dziesmu svētki, sieviešu basketbola komanda TTT, šahists Mihails Tāls, rakstniece Vizma Belševica, „Latvijas Finieris” – tā ir tikai maza daļa no muzejā apkopotajiem Latvijas sasniegumiem.

Andrejs Žagars, “Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta vēlēšanu saraksta līderis: “Mums ir jāsaprot, ka Latvija ir panākumiem bagāta valsts. Mums ir ar ko lepoties kultūrā, sportā un zinātnē. Tikai tad, ja apzināsimies savas priekšrocības un vērtības, varēsim sevi cienīgi pārstāvēt starptautiski un ietekmēt Eiropas politikas veidošanas procesus.“ 

Reģionālā tūre noslēdzas Liepājā

Reģionālās tūres ietvaros Liepāju šodien, 19.maijā apmeklē partijas Eiropas Parlamenta kandidāti Andrejs Žagars, Rihards Pīks, Liene Cakare, Juris Pūce, kā arī partijas priekšsēdētājs Einars Repše un valdes locekle Baiba Fromane. Vizītes laikā politiķi tiekas ar SIA “Lauma”, Liepājas slimnīcas, Liepājas Biznesa inkubatora pārstāvjiem. Pulksten 17:00 Liepājas latviešu biedrības namā notiek apaļā galda diskusija, uz ko aicināts ikviens liepājnieks.