Jaunumi

27 mar
2014

Latviju apceļo „Sasniegumu muzejs” – Latgalieši par Latvijas lielāko sasniegumu uzskata medikamenta “Mildronāts” izgudrošanu

Nākamie galamērķi – 28.martā Preiļi, 31.martā Jēkabpils un 4.aprīlī Madona. Kopumā tūres ietvaros plānots apmeklēt vairāk nekā 30 pilsētu.

Reģionālās tūres “Latvija arī var” ietvaros partijas „Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta kandidāti – saraksta līderis, uzņēmējs un režisors Andrejs Žagars, bijušais kultūras un ārlietu ministrs Rihards Pīks un citi – jau viesojušies Rēzeknē, Ludzā, Daugavpilī.

Reģionālās tūres ietvaros “Latvijas attīstībai” Eiropas Parlamenta kandidāti tiekas ar vietējo pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmējiem, veselības aprūpes darbiniekiem un skolotājiem, radošo profesiju pārstāvjiem u.c. Sarunu mērķis ir iepazīstināt gan ar partijas politisko piedāvājumu, gan arī apzināt situāciju reģionos un noskaidrot vietējās vajadzības un specifiku. 

Latgalē iedzīvotāji par Latvijas lielāko sasniegumu uzskata medikamenta “Mildronāts” izgudrošanu

Lielu interesi izraisījis „Latvijas Sasniegumu muzejs”, kuru trīs pilsētās jau apmeklējuši gandrīz 1000 cilvēku. Pagaidām visvairāk balsis līdzās neatkarības atgūšanai un 1991.gada barikādēm pārliecinoši saņēmis 1975.gadā radītais sirds veselībai paredzētais medikaments „Mildronāts”, kas daudzus gadus bijis arī Latvijas populārākā intelektuālā eksporta prece.