Jaunumi

23 mai
2014

Kāpēc jāpiedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās?

"Latvijas attīstībai" EP vēlēšanu kandidāti par to, kāpēc jāpiedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās 24. maijā.

1. Andrejs Žagars: Latvijai jāiemirdzas spožāk uz Eiropas skatuves! Mūsu intereses var aizstāvēt tikai patriotiski, enerģiski un ar starptautisku skatu apveltīti cilvēki.

2. Rihards Pīks: Latvijai ir maza valsts, tāpēc mums vajag spēcīgus pārstāvjus, kuros ieklausās!

3. Dans Titavs: Spēcīgu personību veidota Latvijas komanda Eiropā ir Latvijas neatkarības, drošības un attīstības jautājums. Kad Vācija domās, kā sasniegt iedzīvotāju vidējo dzīves līmeni, varēs domāt - balsot vai nē.

4. Liene Cakare: Ar gandrīz 70% balsu mēs lēmām par dalību ES. Tagad mums jārealizē ne tikai savi pienākumi, bet jāizmanto arī tiesības, jo ne visus valstīj svarīgus lēmumus var risināt nacionālā līmenī.

5. Vladimirs Reskājs: Eiroparlamenta vēlēšanas ir iespēja mainīt savu dzīvi uz labāko pusi un šī iespēja noteikti ir jāizmanto.

6. Juris Pūce: Latviju beidzot jāpārstāv tādiem cilvēkiem, kuri gatavi aktīvi aizstāvēt Latvijas intereses.

7. Uldis Osis: Tikai ar aktīvu darbību Eiropā mēs varam sev un saviem pēcnācējiem saglabāt piederību Eiropas civilizācijai ar tās vērtībām kultūrai un drošību.

8. Iveta Ciganova: Piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās mēs pierādām sevi kā demokrātisku sabiedrību, kur katram pilsonim bez tiesībām vēl ir arī pienākumi.

9. Edmunds Stankevičs: Lainākamos piecus gadus mēs nevarētu sev pārmest, ka neesam izmantojuši iespēju pašiem lemt par savu labklājību un attīstību, ir jāpiedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

10. Olga Geitus-Eitvina: Nepiedaloties EP vēlēšanās, mēs dodam iespēju citiem izvēlēties savā vietā un izlemt par mūsu nākotni.

11. Andris Bačkurs: Tikai ar piedalīšanos Eiropas Parlamenta vēlēšanās var nodrošināt, ka tiek izvēlēti kompetenti cilvēki, kas pārstāvēs Latvijas, nevis citu valstu, intereses.

12. Oskars Ikstens: Tāpat kā kori nevar veidot viena cilvēka balss, arī Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir jārunā mums visiem kopā.

13. Iļja Kirejevs: Tas, cik lielā mērā valsts intereses ir pārstāvētas Eiropas Parlamentā, ir atkarīgs no mums un mūsu izvēlētajiem pārstāvjiem.

14. Aleksejs Bočarovs: Ir svarīgi nodrošināt cienīgu Latvijas pārstāvniecību Eiropā, jo Eiropas politika ir arī mūsu politika.

15. Uldis Ciekurs: Ja vēlamies, lai Latvijas intereses tiek aizstāvētas Eiropā, ir jāpiedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās!

16. Emīls Jakrins: Attīstības idejām un Latvijas kultūrai ir jābūt pārstāvētām Eiropā.